مقام معظم رهبري : ...روابط عمومی‌ها باید ببینند خلایی که وجود آنها را ضروری کرده است چیست. عشق به خدمت‌گاهی در برخی از افراد و دستگاه‌ها موجب می‌شود که قلمرو وسیع‌تری را برای کار خود جست‌وجو کنند و در نتیجه تداخل بخش‌های مختلف پیش می‌آید.

فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل
سومين جشنواره شهيد مطهري در دانشگاه علوم پزشکي بابل چهار شنبه 7 ارديبهشت 1390 ساعت 8:23
    به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي بابل ، جشنواره آموزشي شهيد مطهري مورخ 6/2/90 با حضوردکتر ابراهيم ميکانيکي رياست دانشگاه،،مسئول نهاد رهبري دانشگاه، معاون آموزشي،معاون دانشجويي فرهنگي ،معاون تحقيقات وفناوري ،روساي دانشکده ها وبيمارستانها ومديران واساتيددانشگاه در سالن اجتماعات بيمارستان آيت ا... روحاني برگزارشد دراين جشنواره معاون آموزشي دانشگاه ضمن تبريک روز استاد بيان داشتند اساتيد سنگ بناي دانشگاه و هدف کشور هستند از وظايف ايشان اين است که گامها را شمرده بر دارند هيچ گامي بدون هدف نباشد و در تربيت دانشجويان هم از لحاظ علمي و هم از لحاظ اخلاقي کوشا باشند در ادامه اين مراسم رياست مر کز مطا لعات توسعه و آموزش پزشکي با ارائه گزارش عملکرد سال 89، يکي از معيار هاي اصلي سنجش عملکرد را ميزان مشارکت فعال اعضاي هيئت علمي و دانشجويان در مرکز برشمرد. مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه نيز ضمن تبريک روز استاد و خوش آمد گويي به مد عوين در خصوص شناخت اسما خداوند و شنا خت پديد ه ها و همچنين اسلامي نمودن علوم سخنراني نمودند گفتني است در اين مراسم فراينداساتيد ودانشجويان در حيطه هاي مختلف معرفي ودر پايان ازآنان تقدير شد الف ) در حيطه تدوين برنامه آموزشي : 1-بررسي ديدگاه اساتيد علوم پايه در مورد طرح ادغام دروس علوم پايه پزشکي 2- باز نگري طرح دوره (COURSE PLAN)دانشجويان کار آموز در بخش زنان دانشگاه علوم پزشکي بابل ب)در حيطه روشهاي آموزشي 1- طراحي و ارزيابي نخستين نرم افزار آموزشي بيو شيمي آنزيم براي دانشجويان پزشکي 2-اجراي کار گا هي طرحي جامع در آموزش فر آيند پرستاري ج-درحيطه ارزشييابي 1- تاثير آموزش تلفيقي دوره کار آموزي بهداشت بر ميزان و آگاهي مهارت دانشجو يان پزشکي در زمينه مراقبتهاي بهداشتي اوليه به روش (OSCE) 2-در بخش مراقبتهاي ويژه با اجراي ارزشيابي تکويني به روش مشاهده مستقيم مهار تهاي علمي (DOPS)همراه با LOGBOOK)( د)در حيطه مديريت و رهبري آموزشي : 1- شاخص هاي استاد تو انمند از ديد گاه دانشجو يان پرستاري دانشگاه بابل 2-نظر سنجي از اعضاي هيئت علمي دانشکده پزشکي در مورد ياد گيري الکتر ونيکي ه)درحيطه مشاوره و راهنمايي : 1- بررسي مقايسه ايي ديد گاه بيماران و اعضاي هئيت علمي دانشکده پزشکي دانشگاه بابل در خصوص بيمار محوري در ارتباط پزشک و بيمار با استفاده از PPOS 2-بررسي ديدگاه دانشجويان علوم پزشکي بابل پيرامون عملکرد اساتيد راهنما در پايان از9استاد نمونه دانشگاه ،وارتقايافته گان ازمرتبه دانشياري به استادي( 2نفر) ، استاد ياري به مرتبه دانشياري (5 نفر) و هيئت علمي باز نشسته (يک نفر) و همچنين به 10 نفر از گرو ه هاي برتر جوايزي اهدا گرديد و از آقاي دکتر عليجان احمدي استاد دانشگاه نيز تقديرويژه بعمل آمد .
روابط عمومي

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی
  اطلاعیه
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می نماید . به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،مراسم سالگرد سید علی اکبر شجاعیان و اختتا میه اردوی جنوب به همراه قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس روز یکشنبه 31/1/1393 ساعت 15 سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار می شود .
سه شنبه 26 فروردين 1393 ساعت 23:28
  نخستین کنفرانس ملی تخصصی سلولهای بنیادی و طب حوزه شمال کشور در دانشگاه علوم پزشکی با بل برگزار خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،دکتر محمد قاسم زاده خبر داد وگفت : این همایش با محورهای سلولهای بنیا دی ،نقش سلولهای بنیادی در طب و درمان بیماری های گونا گون از جمله سوختگی ها ،بیماری های فک و دندان ، بیماری های بافت استخوان و غضروف ،مهندسی بافت با استفاده از سلولهای بنیا دی ،سلولهای بنیا دی و درمان ناباروری ،سلولهای بنیادی و درمان بیماریهای قلبی و عروقی ،سلولهای بنیادی و درمان بیماری های دستگاه عصبی و سلولهای بنیادی و طب پیوند برگزارمی شود .
دو شنبه 25 فروردين 1393 ساعت 21:22
  اطلاعیه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،نخستین کارگاه بین المللی مقاله نویسی پیشرفته با محوریت موضوعات مرتبط با ایدز 8-4 اردیبهشت 93 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار می شود.
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 23:51
  انجام نخستین جراحی تومور هیپوفیز در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل در بیمارستان آیت‌ا... روحانی بابل با روش جراحی ترانس اسفنوئیدال
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت‌ا... روحانی بابل ، دکتر علی نقشینه رئیس این مرکز از انجام نخستین جراحی تومور هیپوفیز در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل در این بیمارستان با روش جراحی ترانس اسفنوئیدال خبر داد .
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 21:35
  پیام تبریک رئیس دانشکده دند ان پزشکی به منا سبت روز دندان پزشک
دندانپزشکان ضامن سلامت دهان و دندان جامعه ،امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجا تی هستند که درد جسم را با روح بلند شان در سایه لطف الهی التیام می بخشند خا نواده دندان پزشکی در این شهر و استان به خا نواده ای بزرگ تبدیل گشته با تقبل مشکلات زیادی از قبیل تحریم ها و کمبودهای تجهیزاتی و مواد مصرفی توانسته اند با بزرگ منشی و دلسوزی تمامی مشکلات را تحمل و در خدمت به بیماران و مردم قدر شناس شهر و استانمان عمل نما یند .
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 0:55
  مراجعه چندین برابر بیماران به مرا کز درمانی و بهداشتی شهرستان بابل در ایام نوروز سال 1393
دکتر هاشمی مسئول ستاد کشیک نوروزی دانشگاه علوم پزشکی بابل مراجعه چندین برابربیماران به مراکزدرما نی وبهداشتی شهرستان با بل درایام نوروز خبر داد و گفت در سال 1393 به منظور رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان عزیز استا نی و شهرستانی 11 مراکز درمانی دولتی و غیر دولتی و مراکز بهداشتی به صورت آماده باش به مسافران نوروزی ارائه خدمت می کردند .
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 3:14
  انتصاب سرپرست معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر علی اکبرمقدم نیا به سمت سرپرست معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 2:34
  انتصاب سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر بدالله زاهدپاشا به سمت سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 2:33
  بازدید سرزده حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل از بیمارستان شهید یحیی نژاد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،نماینده مردم شریف بابل همزمان با روز طبیعت و در آستانه شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) از بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل بازدید به عمل آورد در این بازدید ضمن عیادت از بیماران بخش ها و دادن روحیه به بیماران و دلجویی از خانواد ه ها ، برای همه عزیزان از خداوند متعال طلب شفای عاجل نمود
دو شنبه 18 فروردين 1393 ساعت 2:35
  انتصاب مدیر مرکزآموزشی درمانی آیت الله روحانی
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، جناب آقای محمدرضا پیاده روحی بعنوان مدیر مرکزآموزشی درمانی آیت الله روحانی بابل منصوب گرديد در این حکم آمده است :
يك شنبه 17 فروردين 1393 ساعت 3:12
  انتصاب معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر محمودحاجی احمدی به سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
يك شنبه 17 فروردين 1393 ساعت 3:11
  عیادت حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی‌ از بیماران بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل ، حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیریت این مرکز آقای پیاده روحی ‌ صبح امروز 16 فرودین 92 از بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) این شهر بازدید کرد .
شنبه 16 فروردين 1393 ساعت 2:18
  بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل ازمرکز معلولین نوشیروانی بابل
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، در ظهر دهمین روز از بهار 93 آقای دکتر ربیعی ریاست دانشگاه علوم بزشکی بابل به همراه دکتر هاشمی(رئیس دفتروروابط عمومی دانشگاه)، دکتر اشرفیان(معاونت بهداشتی) و آقای موسوی(مدیر حراست دانشگاه) ازمعلولین مؤسسه خیریه نوشیروانی عیادت نمودند.
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 22:53
  گزارش تصویری
دیدار مدیر کل محترم درمان سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه با ریاست محترم دانشگاه 10فروردین 93 در گالری عکس
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 0:55
  آماده باش کلیه پایگاههای اورژانس 115 بابل
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، کلیه پایگاههای اورژانس 115 بابل با شروع سال جدید از 92.12.26 تا 93.01.16 به صورت آماده باش می باشد. اورژانس 115 در این ایام برای کمک رسانی بهتربه هم وطنان با 74پرسنل و 16 آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس به صورت آماده باش می باشند..
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 0:5
  پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت سال نو
شما را سالیان نوروز و چشم جا نتان چون چشم خورشید تا جاوید ، روشن باد سال نو و شکوفایی بهار طبیعت را به کلیه همکاران ،اعضای هیئت علمی ،پزشکان ،پرستاران ، و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی بابل تبریک و تهنیت گفته ،و از درگاه ایزد منان برای همگان سلامت و سعادت و بهروزی آرزو میکنم (دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان بابل )
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 22:10
  پيام نوروزى مقام معظم رهبري به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۳/ (سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّي و مديريّت جهادي)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در پيام نوروزي خطاب به ملت ايران، سال ۱۳۹۳ را سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّي و مديريّت جهادي» نامگذاري كردند. متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به شرح زير است:
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 11:38
  برگزاری هفته سلامت 93 در شهرستان بابل
دکتر حسن اشرفیان معاون بهداشتی دانشگاه با بیان اینکه هفته سلامت از 1 الی 7 اردیبهشت می باشد و برنامه های متعددی در سطح شهرستان در هفته سلامت برگزار می گردد شعارهای ایام هفته سلامت93 را به شرح ذیل بیان داشتند:
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 11:34
  اطلاعیه/کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد بابل برگزار می کنند :
همایش و کارگاه آموزشی شیوع بیماری در بلایا ( همراه با ارائه گواهینامه و اهدای تندیس به مقالات برتر) در تاریخ 20/2/93 ساعت 9 صبح در دانشگاه علوم پزشکی با بل برگزار می شود.
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 11:22
  اطلاعیه : برگزاری نخستین کارگاه بین المللی مقاله نویسی پیشرفته با موضوع HIV/AIDS
مرکز تحقیقات ایدزدانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری دانشگاه هاروارد اولین کارگاه بین المللی مقاله نویسی پیشرفته را با محوریت کلیه موضوعات مرتبط با HIV/AIDS در8-4 اردیبهشت ماه 93 درمحل تالاربیمارستان امام خمینی برگزار می نماید
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 10:20
  انتصاب سرپرست مدیریت IT دانشگاه
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه جناب آقای دکترربیعی ،آقای دکترموسی یمین فیروز بعنوان سرپرست مدیریت IT دانشگاه منصوب گردید
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 8:56
  اطلاعیه /برگزاری مسابقه بزرگ کلیدهای بهشت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، مسابقه بزرگ کلیدهای بهشت با هدف آشنایی بیشتر مردم بخصوص جوانان با مضامین ادعیه و زیارات در اردیبهشت ماه سال 93 برگزار می شود.. .
سه شنبه 27 اسفند 1392 ساعت 16:1
  انتصاب سرپرست حراست دانشگاه
طی حکمی از سوی رییس مرکز حراست آقای دکتر شریعتی ،آقای سید جواد موسوی بعنوان سرپرست حراست دانشگاه منصوب گردید در این حکم آمده است :
سه شنبه 27 اسفند 1392 ساعت 16:0
  اعضای کمیته ارتقای طبقات شغلی اعلام شد
طی حکمی از سوی آقای دکتر سید مظفر ربیعی سرپرست دانشگاه ، اعضای کمیته ارتقای طبقات شغلی اعلام شددر این حکم آمده است :
سه شنبه 27 اسفند 1392 ساعت 15:58
  بازدید مشاورعالی وزیر بهداشت از بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل
مشاور عالی وزیر محترم بهداشت عصر روز یکشنبه 25 اسفند 92 بعد ازنشست وهم اندیشی در دفتر ریاست دانشگاه از بخشهای مختلف دو بیمارستان تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بازدید کرد.
دو شنبه 26 اسفند 1392 ساعت 15:5
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی
 
 

 آدرس: بابل - خيابان گنج افروز - دانشگاه علوم پزشكي بابل - دفتر روابـط عمـومی    /    تلفکس :2194719-0111    كدپستي: 47745-47176  

  Email: Ravabet_Mubabol@yahoo.com