مقام معظم رهبري : ...روابط عمومی‌ها باید ببینند خلایی که وجود آنها را ضروری کرده است چیست. عشق به خدمت‌گاهی در برخی از افراد و دستگاه‌ها موجب می‌شود که قلمرو وسیع‌تری را برای کار خود جست‌وجو کنند و در نتیجه تداخل بخش‌های مختلف پیش می‌آید.

*** دانـشــگـاه عـلـوم پـزشـکـی  و خـدمـات بـهـداشتـی درمـانی  بابل  به  تیپ 1 ارتـقــاء یــافـت ***

   

                                          

فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل
شرکت فعال دانشگاه علوم پزشکی بابل در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن شنبه 5 مرداد 1392 ساعت 8:59
    به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل :معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بابل در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن شرکت فعال داشته است خانم دکتر زینب جهانیان مدیر فرهنگی دانشگاه اظهار داشت در راستای نامگذاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن با عنوان سبک زندگی اسلامی ،به معرفی زندگی دو دانشمند بزرگ جهان اسلام که از پزشکان حاذق دوران خود بوده اند ، پرداخته است . وی افزود :ابو علی سینا که از فیلسوفان و طیبان بزرگ ایرانی و جهان به شمار می رود ، از ابعاد مختلف اجتماعی ، دینی ، علمی و پزشکی مورد بررسی قرار گرفته و نخستین فردی است که مکانیزم شنیدن صدا را از طریق بر خورد امواج صوتی به پرده گوش کشف کرده است . محمدبن زکریای رازی نیز از دانشمندان بزرگ جهان اسلام با برخورداری از اخلاق ، فضایل و گرامات اسلامی اولین جراح سنگ کلیه و سنگ مثانه است دکتر جهانیانابراز داشت استقبال بازدید کنندگان از غرفه های قرانی خوب بودوی گفت غرفه دانشگاه علوم پزشکی بابل واقع در بخش دانشگاهی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان همه روزه منتظر علاقمندان هستند .همچنین در این غرفه مولاژهای آناتومی گوش و کلیه توسط دانشجویان دانشگاه به بازدید کنندگان غرفه ارائه می شود
روابط عمومی

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی
  گزارش تصویری
بازدید ریاست و مدیران دانشگاه از مرکز رشد سلامت معاونت تحقیقات در گالری عکس 1 اردیبهشت 1393
دو شنبه 1 ارديبهشت 1393 ساعت 2:44
  برگزاری مراسم اختتامیه راهیان نور همزمان با مراسم سا لگرد شهید شجاعیان در دانشگاه علوم پزشکی بابل
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، بسیج دانشجویی مراسم اختتامیه راهیان نور همزمان با مراسم سا لگرد شهید شجاعیان را با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه دکتر عمویی ،مدیران و همکاران و دانشجویان دانشگاه و خانواده شهدا ،دوستان و جانبازان هم رزم شهید شجاعیان روز یکشنبه مورخ 31/1/93 در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزارنمود.
دو شنبه 1 ارديبهشت 1393 ساعت 2:36
  تقدیر و تشکر فرزندان شهدا و پرسنل جانباز از ریاست و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسا نی دانشگا ه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، فرزندان شهدا و پرسنل جا نباز و ایثارگر شاغل در دانشگاه علوم پزشکی و تابعه از زحمات ریا ست دانشگاه و معاونت توسعه مدیریت و منا بع دانشگاه و مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی تقدیر و تشکر نمودند .
شنبه 30 فروردين 1393 ساعت 21:13
  اطلاعیه/ برگزاری مراسم روز زن
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، جشن میلاد مادر آسمانی ها حضرت زهرا (س) با سخنرانی حجت الاسلام حسینی (مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه فنی بابل ) همراه با مولودی خوانی روز سه شنبه 2/2/93 ساعت 10در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار می شود .
شنبه 30 فروردين 1393 ساعت 20:26
  برگزاری مراسم بازنشستگی علی اکبر مهرائی مدیر بیمارستان آیت ا...روحانی
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل در 28 فروردین ماه در سالن همایش بیمارستان آیت ا...روحانی مراسم بازنشستگی حاج آقا مهرائی با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل دکتر ربیعی ، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی بابل دکتر میکانیکی، ریاست و مدیریت بیمارستان و جمع کثیری از پرسنل این بیمارستان و بیمارستان بهشتی برگزار شد .
شنبه 30 فروردين 1393 ساعت 2:59
  برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی بابل
مراسم معارفه سید جواد موسوی مدیر حراست و تودیع دکتر حاجی آ قاتبار مدیر سابق حراست دانشگاه روز چهارشنبه 27/1/93 ساعت 10 صبح با حضور ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر ربیعی و ریاست مرکز حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و قائم مقام ریاست محترم حراست کل استان و رییس دفتر و روابط عمومی دانشگاه ومعاونین دانشگاه ،جمعی از کارکنان در سالن امام علی (ع) برگزار شد
چهار شنبه 27 فروردين 1393 ساعت 2:50
  اطلاعیه /کنفرانس علمی مرگ مغزی و اهدای عضو
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، کانون بسیج جامعه پزشکی وواحد فراهم آوری اعضا ءدانشگاه کنفرانس علمی مرگ مغزی و اهدای عضوبا 3 امتیاز باز آموزی را مورخ 4 اردیبهشت ماه 1393 با سخنرانی متخصصین برجسته در سالن کنفرانس بیمارستان آیت الله روحانی برگزار می نماید .
چهار شنبه 27 فروردين 1393 ساعت 0:5
  اطلاعیه
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می نماید . به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،مراسم سالگرد سید علی اکبر شجاعیان و اختتا میه اردوی جنوب به همراه قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس روز یکشنبه 31/1/1393 ساعت 15 سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار می شود .
سه شنبه 26 فروردين 1393 ساعت 23:28
  نخستین کنفرانس ملی تخصصی سلولهای بنیادی و طب حوزه شمال کشور در دانشگاه علوم پزشکی با بل برگزار خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،دکتر محمد قاسم زاده خبر داد وگفت : این همایش با محورهای سلولهای بنیا دی ،نقش سلولهای بنیادی در طب و درمان بیماری های گونا گون از جمله سوختگی ها ،بیماری های فک و دندان ، بیماری های بافت استخوان و غضروف ،مهندسی بافت با استفاده از سلولهای بنیا دی ،سلولهای بنیا دی و درمان ناباروری ،سلولهای بنیادی و درمان بیماریهای قلبی و عروقی ،سلولهای بنیادی و درمان بیماری های دستگاه عصبی و سلولهای بنیادی و طب پیوند برگزارمی شود .
دو شنبه 25 فروردين 1393 ساعت 21:22
  اطلاعیه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،نخستین کارگاه بین المللی مقاله نویسی پیشرفته با محوریت موضوعات مرتبط با ایدز 8-4 اردیبهشت 93 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار می شود.
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 23:51
  انجام نخستین جراحی تومور هیپوفیز در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل در بیمارستان آیت‌ا... روحانی بابل با روش جراحی ترانس اسفنوئیدال
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت‌ا... روحانی بابل ، دکتر علی نقشینه رئیس این مرکز از انجام نخستین جراحی تومور هیپوفیز در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل در این بیمارستان با روش جراحی ترانس اسفنوئیدال خبر داد .
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 21:35
  پیام تبریک رئیس دانشکده دند ان پزشکی به منا سبت روز دندان پزشک
دندانپزشکان ضامن سلامت دهان و دندان جامعه ،امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجا تی هستند که درد جسم را با روح بلند شان در سایه لطف الهی التیام می بخشند خا نواده دندان پزشکی در این شهر و استان به خا نواده ای بزرگ تبدیل گشته با تقبل مشکلات زیادی از قبیل تحریم ها و کمبودهای تجهیزاتی و مواد مصرفی توانسته اند با بزرگ منشی و دلسوزی تمامی مشکلات را تحمل و در خدمت به بیماران و مردم قدر شناس شهر و استانمان عمل نما یند .
يك شنبه 24 فروردين 1393 ساعت 0:55
  مراجعه چندین برابر بیماران به مرا کز درمانی و بهداشتی شهرستان بابل در ایام نوروز سال 1393
دکتر هاشمی مسئول ستاد کشیک نوروزی دانشگاه علوم پزشکی بابل مراجعه چندین برابربیماران به مراکزدرما نی وبهداشتی شهرستان با بل درایام نوروز خبر داد و گفت در سال 1393 به منظور رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان عزیز استا نی و شهرستانی 11 مراکز درمانی دولتی و غیر دولتی و مراکز بهداشتی به صورت آماده باش به مسافران نوروزی ارائه خدمت می کردند .
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 3:14
  انتصاب سرپرست معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر علی اکبرمقدم نیا به سمت سرپرست معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 2:34
  انتصاب سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر بدالله زاهدپاشا به سمت سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
سه شنبه 19 فروردين 1393 ساعت 2:33
  بازدید سرزده حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل از بیمارستان شهید یحیی نژاد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ،نماینده مردم شریف بابل همزمان با روز طبیعت و در آستانه شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) از بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل بازدید به عمل آورد در این بازدید ضمن عیادت از بیماران بخش ها و دادن روحیه به بیماران و دلجویی از خانواد ه ها ، برای همه عزیزان از خداوند متعال طلب شفای عاجل نمود
دو شنبه 18 فروردين 1393 ساعت 2:35
  انتصاب مدیر مرکزآموزشی درمانی آیت الله روحانی
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، جناب آقای محمدرضا پیاده روحی بعنوان مدیر مرکزآموزشی درمانی آیت الله روحانی بابل منصوب گرديد در این حکم آمده است :
يك شنبه 17 فروردين 1393 ساعت 3:12
  انتصاب معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه
طي حکمي از سوي آقای دکتر سیدمظفرربیعی سرپرست دانشگاه علوم پزشکي بابل، آقای دکتر محمودحاجی احمدی به سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه منصوب گرديد در این حکم آمده است :
يك شنبه 17 فروردين 1393 ساعت 3:11
  عیادت حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی‌ از بیماران بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل
به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل ، حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیریت این مرکز آقای پیاده روحی ‌ صبح امروز 16 فرودین 92 از بیمارستان آیت ا... روحانی(ره) این شهر بازدید کرد .
شنبه 16 فروردين 1393 ساعت 2:18
  بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بابل ازمرکز معلولین نوشیروانی بابل
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، در ظهر دهمین روز از بهار 93 آقای دکتر ربیعی ریاست دانشگاه علوم بزشکی بابل به همراه دکتر هاشمی(رئیس دفتروروابط عمومی دانشگاه)، دکتر اشرفیان(معاونت بهداشتی) و آقای موسوی(مدیر حراست دانشگاه) ازمعلولین مؤسسه خیریه نوشیروانی عیادت نمودند.
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 22:53
  گزارش تصویری
دیدار مدیر کل محترم درمان سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه با ریاست محترم دانشگاه 10فروردین 93 در گالری عکس
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 0:55
  آماده باش کلیه پایگاههای اورژانس 115 بابل
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، کلیه پایگاههای اورژانس 115 بابل با شروع سال جدید از 92.12.26 تا 93.01.16 به صورت آماده باش می باشد. اورژانس 115 در این ایام برای کمک رسانی بهتربه هم وطنان با 74پرسنل و 16 آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس به صورت آماده باش می باشند..
يك شنبه 10 فروردين 1393 ساعت 0:5
  پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت سال نو
شما را سالیان نوروز و چشم جا نتان چون چشم خورشید تا جاوید ، روشن باد سال نو و شکوفایی بهار طبیعت را به کلیه همکاران ،اعضای هیئت علمی ،پزشکان ،پرستاران ، و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی بابل تبریک و تهنیت گفته ،و از درگاه ایزد منان برای همگان سلامت و سعادت و بهروزی آرزو میکنم (دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان بابل )
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 22:10
  پيام نوروزى مقام معظم رهبري به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۳/ (سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّي و مديريّت جهادي)
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل ، پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در پيام نوروزي خطاب به ملت ايران، سال ۱۳۹۳ را سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّي و مديريّت جهادي» نامگذاري كردند. متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به شرح زير است:
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 11:38
  برگزاری هفته سلامت 93 در شهرستان بابل
دکتر حسن اشرفیان معاون بهداشتی دانشگاه با بیان اینکه هفته سلامت از 1 الی 7 اردیبهشت می باشد و برنامه های متعددی در سطح شهرستان در هفته سلامت برگزار می گردد شعارهای ایام هفته سلامت93 را به شرح ذیل بیان داشتند:
شنبه 9 فروردين 1393 ساعت 11:34
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی
 
 

 آدرس: بابل - خيابان گنج افروز - دانشگاه علوم پزشكي بابل - دفتر روابـط عمـومی    /    تلفکس :2194719-0111    كدپستي: 47745-47176  

  Email: Ravabet_Mubabol@yahoo.com